Szövetségi és egyesületi eredmények díjazása

Lacza Ádám Illés           Shihan Lovász Gábor
          MKSZ Elnök                               MKSZ Alelnök

2012. december 15.
22. Tradicioális Shorai-Do Kempo Bajnokság

2012 dec. 15-én rendezték meg a németországi Halléban a 22. Shorai-do Kempo Bajnokságát.

A résztvevő csapatok között 3 fő magyar és 8 fő román kempos képviselte szövetségünket. A 12 klubból érkezett közel 130 induló versenyzőiből a Dojo Lovász, Budajenő és az Aladin Hero Team versenyzői 7 arany, 2 ezüst és 3 bronz érmet szereztek.

A Magyar Kempo Iskola lett a legjobb csapat a Délvidék Kupán

Kilencedik alkalommal rendezték meg a Délvidék Kupa Nyílt Nemzetközi Kempo Bajnokságot szombaton. A dél-alföldi régió legrangosabb kempo versenyének Szeged adott otthont.

Majd másfélszáz induló adott számot tudásáról a IX. Délvidék Kupa Nyílt Nemzetközi Kempo Bajnokságon szombaton, a szegedi Fodor József középiskola tornacsarnokában. A régió legnagyobb kempo viadalára Nyíregyházától Bicskéig, Budapesttől Erdélyig, összesen huszonegy klub adta le nevezését, amely meghaladta a kétszáznegyvenet. A kempo mellett a ju-jitsu, a kick-box, a thai chi, a kung-fu és a judo stílusok is képviseltették magukat.

A legjobb csapatnak járó elismerést a fővárosi Magyar Kempo Iskola szerezte meg, megelőzve a szigethalmi Dojo Lovászt és a nyíregyházi Milo Team-et.

A viadalon elért egyéni eredmények beszámítanak abba a rangsorba, amely a későbbiekben meghatározza majd, ki utazhat a Magyar Kempo Szövetség által támogatva a jövő évi, törökországi világbajnokságra.

6. Budajenő Kempo Klub

letölthető részletes eredmenytáblázat (.xls)

A bicskei rendőrkapitányság állományában szolgálatot teljesítő Tóth Béla r. zászlós,
civilben kempós a IX. Délvidék Kupa Nyílt Nemzetközi Kempo bajnokságon
Full Contakt kategóriában 85-93. kg súlycsoportban 2. helyen végzett.

tovább a Magyar Rendőrség honlapjára a teljes cikkhez

2012. november 10.
Érmihályfalvai Szeminárium

Shihan Lovász Gábor novemberben Érmihályfalván járt.
A szemináriumon több mint ötven kempoka vett részt.

Senpai Kovács Zoltán által vezetett iskola növendékei szeretettel és nagy érdeklődéssel várták a stílusvezető mestert.

A két napos eseményen rengeteg olyan technikát ismerhetek meg a megjelentek, amik tovább arra sarkalja őket, hogy edzenek gyakoroljanak.

Férfimunka a javából: Küzdelmek Éjszakája hetedszer

Hetedik alkalommal szervezték meg a Küzdelmek Éjszakája elnevezésű ketrecharc gálát, melynek Dunaharaszti volt a házigazdája. A viadalon huszonkét meccset láthatott a nagyérdemű, köztük hét pénzdíjas párharcot.

Amatőr és profi MMA, full "A" és "B" kempo szabályrendszerekben, összesen huszonkét összecsapás került megrendezésre a hetedik alkalommal megszervezett Küzdelmek Éjszakája elnevezésű ketrecharc gálán, Dunaharasztiban. Horvát, román és szlovák klubok vettek részt a megmérettetésen a honi csapatokon túl. Az MMA világ- és Európa-bajnok, egyben főszervező Felföldi Szabolcsot a verseny megnyitója alkalmával a honi Harcművészetek Össz Szövetsége díjával köszöntötték.

Az amatőr MMA négyes döntőjét magabiztos bunyózással Polgár Ádám nyerte, aki a fináléban Mózsi Attilát győzte le.

Full "A" kempo szabályrendszerben, a -84 kg-os súlycsoportban a hazai pályán szereplő Besztercei Rajmund győzött. Ellenfele Fidel Dávid volt.

Szintén full "A" kempóban, a -93 kg-osok közt a nyíregyházi Galambos Sándor nyert a horvát Sztjepan Vazgecs ellen.

NEMZETKÖZI KÖZPONTI KEMPO TÁBOR

Magyar Technikai és Tömegsportklubok Országos Szervezete Magyar Kempo Szövetség - Felcsút Kupa - 2010. 08.19.